WhatsApp: 0 542 105 91 00
Tıkla Dinle

Büyükkılıç Minik Misafirlerini Ağırladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Safa Eğitim Kurumları’nın minik öğrencilerini ağırlarken, öğrenciler çizdikleri resimleri Başkan Büyükkılıç’a hediye etti.

Safa Eğitim Kurumları Halkla İlişkiler Müdürü Sibel Bölükbaşı, öğretmenler ve anasınıfı öğrencileri Başkan Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanlık toplantı salonunda gerçekleşen ziyaret, sıcak ve samimi ortamda gerçekleşti. Başkan Büyükkılıç’ı merak ettikleri için geldiklerini söyleyen minik öğrenciler, Büyükkılıç’ı çok sevdiklerini söylediler.

Merak ettikleri soruları da soran öğrencilere samimi şekilde yanıtlar veren Başkan Büyükkılıç, “Cıvıl cıvıl yavrularımız, her biri ayrı güzel çocuklarımız olan sizlerin gözlerinizden öpüyorum, başarılar diliyorum. Geleceğimiz olan sizlere en güzel şehri oluşturmak, eğitiminizi kaliteli bir şekilde yapmanıza yardımcı olmak bizim görevimizdir. Gururumuz olan eğitim kurumlarından bu okulumuzda hocalarımıza da teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Çizdikleri resimleri Başkan Büyükkılıç’a hediye eden ve mutlulukları gözlerinden okunan minik öğrenciler, renkli görüntüler oluşturdu. Beyza isimli minik öğrenci de, Büyükkılıç’a Türk Bayrağı takdim ederken, minikler ile Başkan Büyükkılıç, Türk Bayrağı ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

  • 16 Şubat 2022,
  • |
  • 109
  • |

mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
0 542 105 91 00
Copyright © 2021. Anadolu Radyo 38 -  Anadolu FM