WhatsApp: 0 542 105 91 00
Tıkla Dinle

Ceketimi Koysam Seçilir Anlayışı

Cumhur ittifakı ve paydaşları bir araya gelmiş ve KESOB seçimlerinde bir adayı destekleyeceklerini açıklamışlar. İçlerinde Belediye Başkanları ve Milletvekilleri yer almış. Açıklama yaparken de yaptığımız istişareler sonucunda demişler ve hayırlara vesile olması temennisinde bulunmuşlar.

Hayırdır Beyler ! İl teşkilatınıza başkanmı seçiyorsunuz yada şirketinize müdür mü atıyorsunuz. Yetmedimi Stk seçimlerine karıştığınız , yetmedi mi aranızda şu oda senin bu stk benim paylaşımınız. Sizler o sivil toplum kuruluşlarına başkan işaret ederseniz o başkan seçilirse nasıl size rağmen eleştiri yapacak. O topluluğun hakkını nasıl savunacak. Nerede demokrasi ve güçlü sivil toplum anlayışı. Siz bu şekilde davranmakla yıllardır alıştığınız ceketimi koysam seçilir anlayışınızı yine tezahür ettirmiş oluyorsunuz. Perde arkasında yaptıklarınızı bu sefer kameralar önünde yapmış oluyorsunuz. Nerede sizin demokrasi anlayışınız. Nerede sizin cumhuru üstün tutan anlayışınız.

O gün masada bulunanlar demokrasiye kara leke çalmıştır. Biz ne yapıyoruz burada deyip o masadan kalkmayanların itibarı zedelenmiştir. Nasıl olursa olsun da bizim olsun anlayışı o gün masayı teslim almıştır.

Son dönemdeki neredeyse bütün stk seçimlerine müdahale eden , taraf bildiren bu kesimin bu şehrin yönetiminde söz sahibi olması , şehrin neden geride kaldığının göstergesidir. Geldiğiniz bu nokta pervasız düştüğünüz durum ise acınasıdır.

Önümüzdeki ilk seçimlerde bunların hesabı sorulacak yaptıklarınız yanınıza kâr kalmayacaktır. Başkanı sizden de olsa teşkilatı ve topluluğu size ait olmayan insanlar asıl seçimini Genel Seçimlerde yapacak bunların hesabını soracaktır.

Yeniden Refah Partisi olarak kim yada kimden olduğuna bakmadan doğruya doğru yanlışa yanlış deme alışkanlığımızı sürdürecek. Kimseye bağlı olmadığımız gibi Hakkın yanında olduğumuzu herkese göstereceğiz.

  • 08 Mart 2022,
  • |
  • 62
  • |

mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
0 542 105 91 00
Copyright © 2021. Anadolu FM -  Anadolu FM