WhatsApp: 0 542 105 91 00
Tıkla Dinle

Erbakanı Anlamayanlar O Nu Anlatamazlar

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin Milli Görüş Lideri Prof Dr  Necmettin Erbakan ı anma programları hakkında değerlendirmede bulundu. Farklı siyasi partilerinde anma programları düzenlediğini belirten Narin Yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.
Laiklik kavramını, laiklik ilkesini din düşmanlığı olarak görüp geldiği zaman bunu yine din düşmanlığı olarak uygulamak isteyenlerle, Türkiye’yi dış politikada bataklığa sürükleyenlerle, Ekonomiden sorumlu devlet bakanı oldukları dönemde yıllık ortalama 35 milyar dolar borç faizi ödeyenlerle, 28 Şubat sürecinde tanklara selam duranlarla aynı masaya oturanlar şimdi tutmuş 28 Şubat ta Erbakan ı anma ve anlama programı düzenleyeceklermiş. Hadi ordann. Siz rahmetli Erbakan hocamızı anladınızmı ki anlatacaksınız. Medyada gündem olmak , gündemde kalmak gayesi ile birilerinin kuyruğuna teneke olanlar vatandaşın gündeminden de gönlünden de düşmüştür. Anlatacak ve söyleyecek birşeyleri kalmamıştır. Kendi içerisinde bu rahatsız edici tutuma maruz kalanları inandıkları değerleri savunan Milli Görüşün temsilcisi Yeniden Refah Partimize bekliyoruz.
27 Şubat Pazar günü saat 13.00 da Melikgazi Belediyesi Tiyatro  Salonunda Erbakan hocamızı anmak ve anlatmak için çok güzel bir program hazırladık. Bütün halkımızı o gün orada olmaya davet ediyorum.

 

  • 23 Şubat 2022,
  • |
  • 176
  • |

mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
0 542 105 91 00
Copyright © 2021. Anadolu Radyo 38 -  Anadolu FM