WhatsApp: 0 542 105 91 00
Tıkla Dinle

Kotil Erciyes Teknoparkı Ziyaret Etti

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil, Erciyes Teknopark A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Recai Kılıç’ı ziyaret etti.

Bazı temaslar için Kayseri’ye gelen TUSAŞ Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil, Erciyes Teknopark’ı ziyaret ederek Erciyes Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Recai Kılıç ve Erciyes Teknopark Genel Müdürü Serhat Dalkılıç ile bir araya geldi.

Erciyes Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Recai Kılıç,  TUSAŞ Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil ile olası işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Erciyes Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Recai Kılıç, “Erciyes Teknopark olarak TUSAŞ Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. Temel Kotil’i ağırladık. Erciyes Teknopark bünyesinde yer alan TUSAŞ ARGE Ofisi, yürütülen ve yürütülmesi planlanan çalışmalarımız ve gelecek dönemlerde birlikte yapacağımız çalışmalarla ilgili birçok detaya yer verdik.  Aynı zamanda 24 Mart 2022 tarihinde Erciyes Teknopark olarak gerçekleştireceğimiz ‘AEROEX 2022 Uluslararası Havacılık & Uzay Teknolojileri Sempozyumu’ hakkında da gelişmeleri paylaştık” dedi.

Erciyes Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Recai Kılıç, ziyaret için TUSAŞ Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. Temel Kotil’e teşekkür ederken, ziyaret fotoğraf çekiminin ardından sonra erdi.

  • 09 Mart 2022,
  • |
  • 114
  • |

mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
0 542 105 91 00
Copyright © 2021. Anadolu Radyo 38 -  Anadolu FM