WhatsApp: 0 542 105 91 00
Tıkla Dinle

Melikgazi Belediyesinden Cocuklara Ozel Etkinlikler

Yarıyıl tatilinde olan öğrencileri sevindirecek bir dizi program yapan Melikgazi Belediyesi sömestr etkinliği düzenledi. Birbirinden eğlenceli tiyatrolar, konserler ve gösteriler çocukları bekliyor.

Yarıyıl tatili süresince belediyeye bağlı 2 tesiste öğrenciler için kültürel, sanatsal etkinlikler ve eğitsel atölyeler olacak.

Öğrenciler için hem eğitici hem eğlendiren etkinlikler düzenlediklerini söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Çocuklarımız evde sıkılmasın diye birçok tesisimizde onlar için organizasyonlar hazırladık. Necip Fazıl Kısakürek ve Tınaztepe Sosyal Tesislerimizde düzenlenecek olan etkinlikte workshoplar, maskot bando, zumba, mini konser, ilizyon, yoga, Hacivat ve karagöz, kukla olacak. Tatili doyasıya yaşamanız eğitici ve eğlenceli etkinlikler, konserler, bando takımları, tiyatro gibi etkinlikler ile tatil gibi tatil sizleri bekliyor. Yoğun bir ders döneminden sonra öğrencilerimiz gönüllerince eğlensinler istedik. Bu vesileyle çocuklarımızın aynı zamanda yaşıtlarıyla zaman geçirerek sosyalleşmelerine katkıda bulunuyoruz. Etkinliklerimiz 3 Şubat Perşembe günü saat 13.00 ve 17.00 saatleri arasında Tınaztepe Sosyal Tesislerinde, 4 Şubat Cuma günü ise Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Tesisimizde yine saat 13.00 ile 17.00 arasında olacak.  Etkinliklere katılmak üzere www.melikgazi.bel.tr adresinden online kayıt yaptırabilirsiniz. Haydi çocuklar hepinizi bekliyorum." dedi.

  • 29 Ocak 2022,
  • |
  • 195
  • |

mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
0 542 105 91 00
Copyright © 2021. Anadolu Radyo 38 -  Anadolu FM