WhatsApp: 0 542 105 91 00
Tıkla Dinle

başkan büyükkılıç'a mhp milletvekillerinden ziyaret..

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir ile Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile makamında bir araya geldi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, tüm Kayserililerle el ele, gönül gönüle, birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde çalışmalarını sürdürürken, cumhur ittifakı ile istişarelerine de devam ediyor.

Bu kapsamda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile beraberindeki heyet, Başkan Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamında sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarette, istişareye ve birlik, beraberliğe önem verdiklerini ifade eden Başkan Büyükkılıç, cumhur ittifakı ortağının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Cumhur ittifakı ortağımız MHP’nin Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir ile MHP Milletvekilimiz Baki Ersoy ve beraberindeki heyet belediyemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir ile Milletvekili Baki Ersoy da Başkan Büyükkılıç’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. 

  • 16 Eylül 2022,
  • |
  • 157
  • |

mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
0 542 105 91 00
Copyright © 2021. Anadolu Radyo 38 -  Anadolu FM