WhatsApp: 0 542 105 91 00
Tıkla Dinle

başkan büyükkılıç: ''kayseri tek yürek oluyor''

“KAYSERİ TEK YÜREK OLUYOR”

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, final maçı için hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğünü belirterek, “Kupa maçı için Berna başkanımız ile hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Belediye başkanlarımıza, oda başkanlarımıza, Erciyes Anadolu Holding’imize, Şeker Fabrikamıza, borsamıza, ticaret, sanayi odalarımız ve organize sanayi odalarımıza teşekkür ediyoruz. Saymakla bitmez, Kayseri tek yürek oluyor” dedi.

Yukatel Kayserispor’u İstanbul’da yalnız bırakmayacaklarını vurgulayan Büyükkılıç, “İlk etapta 100 otobüsü ayarladık, çalışmalarımız sürüyor. Kayserispor’umuzu orada yalnız bırakmayacağız. Ayrıca 60 civarında dernekle video konferans yoluyla toplantı yaptık. Adana, İzmir, İstanbul, Denizli, Ankara ve yurt dışından kardeşlerimizi de 26 Mayıs’taki kupa maçında bir arada olmak için onları da motive ettik” diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, kupayı Kayseri’ye kazandıracaklarını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kupa ile ziyaret etmeyi hedeflediklerini belirterek, “İnşallah kupa, Kayseri’mize yakışır. Teknik heyete, futbolculara, yönetime ve taraftarımıza güveniyoruz. O güzelliği buraya taşıyacağız, kupamızı alıp, Sayın Cumhurbaşkanımızı kupamız ve formamızla ziyaret ederek, Kayseri’mizi olumlu şekilde gündemde tutmak için gayret gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

  • 19 Mayis 2022,
  • |
  • 205
  • |

mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
0 542 105 91 00
Copyright © 2021. Anadolu Radyo 38 -  Anadolu FM