WhatsApp: 0 542 105 91 00
Tıkla Dinle

büyükkılıç ''çocuk festivali''ne katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile birlikte Büyükşehir Spor A.Ş.’nin Talas Paraşüt İndirme Alanı’nda gerçekleştirdiği ‘Çocuk Festivali’ne katılarak, miniklerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’nin düzenlediği Talas Paraşüt İndirme Alanı’ndaki ‘Çocuk Festivali’nde birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikler ile çocuklar eğlenceye doydu. Festivalde, şişme basketbol, şişme penaltı, şişme tırmanma alanı, şişme gladyatör, şişme langırt, şişme dart, şişme engelli parkuru, şişme denge oyunu, mini şişme kaydırak, balon futbolu, masa tenisi alanı, voleybol alanı, labirent oyunu, bilek güreşi, moss güreşi, okçuluk alanı, badminton alanı, ahşap oyun alanları, lazer run etkinliği, mini maraton etkinliği, paten yarışı, sandalye kapmaca, çuval yarışı, kapak oyunu, halat çekme gibi sahne önü oyunları, sahne gösterileri ve bando takımı dinletisi gibi birbirinden eğlenceli etkinlikler gerçekleştirildi.

Etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da, eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile birlikte katılarak, çocukların doyasıya eğlencesine ortak oldu.

 

“HEP BERABER KAYSERİ, HEP BERABER TÜRKİYE’YİZ”

Birlik, beraberlik mesajı veren Büyükkılıç, şöyle konuştu:

“Cenab-ı Allah bu güzellikleri elimizden almasın. Ay yıldızlı Türk bayrağımız altında birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Çocuklar Yavrularımız aileleri ile bu coşkulu bayramımız kutlarken, değişik etkinliklerle günlerini cıvıl cıvıl geçirirken, biz de keyif alıyoruz. Onların sevinci bizim sevincimiz, ailelerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Sizler özgüven içerisinde olursa, donanımlı, eğitimli ve sosyal yönden zengin olursa geleceğimiz sağlıklı ve garanti olur. Çocuklarımızın 23 Nisan bayramını tebrik ediyorum. Biriz beraberiz, hep beraber Kayseri, hep beraber Türkiye’yiz.”

  • 24 Nisan 2022,
  • |
  • 219
  • |

mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
0 542 105 91 00
Copyright © 2021. Anadolu Radyo 38 -  Anadolu FM