WhatsApp: 0 542 105 91 00
Tıkla Dinle

kocasinan belediyesi'nden hizmet için dev protokoller...

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Önceki Dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve hayırseverlerin katılımıyla Kocasinan'a yapılacak olan 3 adet aile sağlık merkezi, 3 adet kütüphane, cami restorasyonu ve Kuşçu Su Sporları Merkezi'nin protokolü imzalandı.

Türkiye’ye model ve marka olan Kayseri’nin hayırseverlik alanında da örnek olduğunu belirten  Başkan Çolakbayrakdar, Yeni Kocasinan’ı kültür, sanat, bilim, turizm, eğitim, spor, sosyal ve sağlık alanlarında merkez yapmak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir ilçe bırakmak için emin adımlarla yürüdüklerini söyledi.
         Başkan Çolakbayrakdar, Kayseri Valiliği Konferans Salon'unda düzenlenen imza töreninde, yapılacak olan yatırımlar hakkında detaylı bilgiler verdi. Başkan Çolakbayrakdar,  Kocasinan’ı her yönüyle daha ileriye taşıyarak, en güzel hizmetleri vatandaşın hizmetine sunduklarını belirterek; "Kayseri’mizin her bir köşesinde hayırseverlerimizin emeği var. Hayırseverliğiyle anılan ilimiz, birçok şehre örnek olmuştur''diye konuştu.

 Protokol imza törenin sonrasında konuşma yapan Önceki Dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, tarihi boyunca özel, devlet ve hayırsever işbirliğinin en iyi örneğini uygulayan Kayseri'nin tüm dünyaya model olduğunu belirtti.

  • 16 Eylül 2022,
  • |
  • 144
  • |

mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
0 542 105 91 00
Copyright © 2021. Anadolu Radyo 38 -  Anadolu FM